Reklam ürünlerine ve afişlere mi ihtiyacınız var?

Yelken bayrak tanıtım faaliyetleriniz için önemli bir reklam tanıtım ürünüdür. Yelken bayrağı açılış etkinliklerinden fuar organizasyonlarına, mağaza önlerine kadar markanızı duyurmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

Yelken bayrak bir diğer ismi ile plaj bayrağı üstüne her türlü yazı, resim, grafik bastırabileceğiniz reklam tanıtım materyalidir. Esnek, dayanıklı ve hafif bir reklam tanıtım bayrağı türü olan yelken bayrak iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kurumsal kimlik çalışmalarının bir parçası olan yelken bayrak, kalabalık bir caddede dahi fark edilmenizi sağlar. Yapısı itibariyle rüzgarın estiği yöne dönen ve sürekli açık kalabilen yelken bayrak kampanyanızı, markanızı, dükkanınızın yerini anlatmanın en kolay yoludur.

Sektöründe önemli bir yere sahibiz. Vinil Branda baskı tabela imalatı gibi dijital baski ihtiyaçlarını karşılıyoruz.
Dijital ortamda bulunun görsel veya metinlerin Muhtelif materyaller üzerine basılması tekniğine dijital baskı denir. Dijital baskı, materyaller üzerine baskı yapmanızı sağlayan oldukça Çok ayrımlı yöntemden yalnızca biridir. Çoğunlukla Ufak çaplı baskı işleri için seçenek edilen dijital baskı, ofset baskıya kıyasla henüz maliyetli, ancak henüz hızlı bir yöntemdir.Yardımamı ihtiyacınız var ?Yelken Bayrak Kullanım Alanları

Plaj bayrak, dubalı bayrak ya da olta bayrak olarak da bilinen yelken bayrağı, tanıtım yapmak istediğiniz her alanda tercih edebilirsiniz. Yelken bayrak reklam tanıtım, kampanya, duyuru, fuar organizasyonlarında, kapı önü süslemelerinde, açılışlarda iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Mağaza önleri, fuar standları ya da firma tanıtımlarında kullanacağınız yelken bayrak fark edilmenizi sağlar. Yelken bayrak uzun kullanım ömrü ve yarattığı etki sebebiyle çok tercih edilen reklam tanıtım materyalleri arasındadır.

Yelken bayrak fiyatları ölçü ve adede göre değişiklik gösterir. Online matbaa bidolubaski.Com üstünden 75×250 cm, 75×300 cm, 100×400 cm ve 110×250 cm ebatlarında yelken bayrak siparişlerinizi en ideal fiyata, en kolay şekilde verebilirsiniz. Yelken bayrak siparişi vermek için bidolubaski.Com üstünden tasarım dosyanızı iletmeniz, yelken bayrak baskı ölçü ve adedini belirtmeniz yeterli. Bidolubaskı’da yelken bayrak siparişlerinizi ücretsiz lojistik ve kredi kartına 6 taksit avantajı ile teslim alabilirsiniz.
WHATSAPP'TA BİZE ULAŞIN